Soovime, et kasutatud bränditooted leiaksid uue kodu ja et ostetud tooted meeldiksid Sulle. Kui aga juhtub, et toode ei vastanud Sinu ootustele, võid selle 14 ööpäeva jooksul alates saadetise vastuvõtmisest tagastada.

1. Täida tagastusblankett

Märgi blanketile oma kontaktandmed. Võid märkida ka tagastamise põhjuse või anda tellimise kohta tagasisidet, et saaksime oma tooteandmeid ja teenust parandada. Sisesta blanketile ka oma kontonumber IBAN-i kujul, et saaksime toodete hinna Sinu pangakontole kanda. Kui tagastad mitu eri tellimuse toodet samas tagastussaadetises, peab iga tellimuse numbri kohta täitma eraldi tagastusblankett.

2. Paki tagastatavad tooted

Kontrolli, et tooted oleksid algses seisukorras ja Rekki tootesildid on nende küljes. Paki tooted hoolikalt Rekki saatmiskotti või oma pakendisse. 

Kirjuta toodetega koos saabunud saatmisnimekirja (A4), millised tooted plaanid tagastada ja tooterea lõppu tagastamise põhjus. Pista saatmisnimekiri või silt tagastussaadetise juurde.

3. Võid tagastada paki Itella kaudu

  • Vii tagastatav pakk pakiautomaati

Võid tellimuse tagastada pakiautomaati saadud tagastuskoodi kasutades. Toodete tagastamiseks on Sinu saadetisega kaasas kleebis, mida peab pakile kleepima. Toodete tagastamise eest ei pea kohapeal maksma, tagastamiskulu arvestame maha raha tagasi maksmisel.

  • Vii tagastatav pakk postkontorisse

Võid tellimuse tagastada saadud tagastuskoodi kasutades. Toodete tagastamiseks on Sinu saadetisega kaasas kleebis, mida peab pakile kleepima. Toodete tagastamise eest ei pea kohapeal maksma, tagastamiskulu arvestame maha raha tagasi maksmisel.

4. Pea lisaks meeles

Et saaksime Sinu tagastatava paki vastu võtta, tuleb see teele panna 14 päeva jooksul alates ostetud toote kättesaamisest. Pea meeles, et vastutad selle ees, et tagastatav pakk meieni jõuaks – hoia allestagastamist tõendav kviitung. Kviitungil näed ka paki jälgimiskoodi. Loodame, et mõistad, et kuigi saadad tagasi mitu tellimust samas pakis, palume Sul siiski täita tagastusblanketi eraldi iga tellimuse kohta (NB! Iga toote kohta ei pea siiski blanketti täitma). Sel viisil tagastades saame raamatupidamises arvelduse lihtsamini korras hoida.

5. Raha tagastamine

Kui oleme Sinu tagastuse käsitlenud, saad e-posti aadressile sellekohase teate. Raha tagastamine toimub 14 ööpäeva jooksul alates tagastuse vastuvõtmisest. Toodete tagastamise saatekulu on 3,90€ (sis. KM 21%).

Saada tagastatavad tooted Omniva tagastuskoodi kasutades originaalpakendis. Tagastamise eest maksmine toimub Maksekeskuse vahendusel tellimuse tegemisel kasutatud maksemeetodi abil. Tagastuse käsitlemise kiirendamiseks soovitame täita alljärgneva blanketi. Aitäh Sulle!

Loading…