Kuidas Rekki soovitamissüsteem toimib?

Kui soovid osaleda meie soovitamisprogrammis, siis soovita Rekkit oma sõpradele, perele ja töökaaslastele, saates neile soovituskoodi. Sul on võimalus jagada soovituskoodi mitmest rekki.ee saidi kohast: tellimuse kinnituse lehelt, soovitamislehelt ja mitmesuguste e-kirjades olevate soovitamislinkide kaudu.  Soovitamisprogrammi koodide jagamine ei nõua saidilt ostmist ja on lubatud nii olemasolevatele kui uutele klientidele (soovitamiskoodi jagajana).

Iga uus klient (mõeldud on klienti, kes ei ole kunagi rekki.ee saidilt ostnud) võib kasutada Sinu jagatud soovitamiskoodi ja saab sellega esimeselt ostult 5 € allahindlust juhul, kui tellimuse summa ületab 25 € (välja arvatud tarnekulud). Soodustust ei saa kasutada samaaegselt teiste sooduskoodidega ega kasutada kinkekaartide ostmiseks.

Soovitamiskoodi jagaja saab iga meie heakskiidu saanud soovitamistellimuse eest 5 €  Rekki internetipoe sooduskoodi. Heakskiidetud tellimuseks loetakse tellimust, mis vastab kõigile alljärgnevatele tingimustele: tellimuse summa enne sooduskoodi kasutamist ületab 25 € (välja arvatud tarnekulud), sisaldab soovitamiskoodi ja on tehtud kliendi poolt, kes ei ole varem Rekki internetipoe klient olnud. Soovitaja teenitud soodustus jõuab soovitajani pärast seda, kui heakskiidetud tellimus on tarnitud.

Soovitaja teenitud sooduskoodid kehtivad 12 nädala jooksul alates nende andmisest.  Koodid edastatakse e-kirja teel, aga neid saab kasutada ka kassa leheküljel  kupongi koodi lingile klõpsates. Samaaegselt ei saa kasutada mitut sooduskoodi, samuti ei saa neid kasutada kinkekaartide või eritoodete ostmiseks. Soovitajate sooduskoode ei saa osta, samuti ei ole lubatud nende teisele kasutajale kinkimine, edasi andmine või müümine.

Rekki jätab endale õiguse tühistada kõik soovitamissoodustused juhul, kui nende kasutaja on need saanud soovitamisprogrammi kuritarvitades, kaasa arvatud  sooduskoodide jagamisel avalikes foorumites või mitmeid kasutajakontosid luues.  Soovitamisprogrammi eesmärgiks on innustada praegusi kliente soovitama Rekki.ee internetipoodi oma lähikonna inimestele, kes võiksid reaalselt poe kliendiks olemisest kasu saada. Sooduskoodide jagamine võõrastele inimestele ei käi soovitamisprogrammi ideega kokku.

Kui soovituse saanud uus klient tagastab soovitamissoodustusega seotud tellimuse tooteid nii, et tellimuse väärtus langeb alla soovitamissoodustuse heakskiidetud piiri, jätab Rekki endale õiguse soovitaja teenitud soodustus tühistada.

Mine soovitamislehele