Rekkist võid avastada tõelisi leide, kuna müüme sinu lemmikbrändide hästi hoitud riideid rahakotisõbraliku hinnaga. Rekkis osteldes teed ökoloogiliselt jätkusuutliku valiku ja leiad oma garderoobi riideid, mida armastad – makstes selle eest vaid murdosa uuest hinnast.

UUEVÄÄRNE JA KVALITEETNE

Soovime sulle pakkuda mitmekülgset ja eelnevalt kontrollitud ehtsate bränditoodete valikut. Rekki valikust leiad ainult kvaliteetseid, terveid ja puhtaid tooteid.

Võimalikest väikestest kasutusjälgedest räägime seisukorra punktis ja tootelehekülje tootekirjelduses. Loe siit lisaks meie ehtsus- ja originaalipoliitika kohta.

SEISUKORRA HINDAMINE

Kui toote seisukord saab vastuvõtmisel hindeks vähem kui ”3”, ei võta me toodet oma kaubavalikusse.

LOO REKKISSE OMA KASUTAJAKONTO

Internetipoodi oma kasutajakonto luues saad ostelda mugavamalt ja jälgida oma ostude ajalugu.

Lisatellimuse saatmine on tasuta

Kui teed sisseoste oma kasutajakontole sisse logituna, võid lisatelimusi teha täiendavate saatmiskuludeta seni, kuni varasemaid oste ei ole veel ära pakitud ja saadetud. Süsteem tunneb ära, et lisad tellimusse tooteid ega lisa saatmiskulusid.

Soovinimekiri

Võid sind huvitavad tooted lisada soovinimekirja, vajutades tootepildi paremas ülaääres olevale südamele. Soovinimekirja hoitakse sinu kontol sinu veebipoodi sisselogitud oleku ajal – nii saad oma lemmiktooted   hiljem uuesti üle vaadata.

OLE KIIRE!

Kuna müügil olevad tooted on ainueksemplarid, tasub oma lemmikud enne teisi ära osta. Sinu ostukorv on aktiivne 60 minuti jooksul pärast esimese toote lisamist. Juhul, kui toote eest ei ole selle aja jooksul makstud, muutub broneering kehtetuks ja toode läheb taas müüdavate toodete hulka. Tegutse kiiresti!

TAGASTAMINE ON VÕIMALIK!

Soovime, et brändiriided leiaksid uue kodu ja et sulle ostetud toode meeldiks. Kui aga juhtub, et toode ei vastanud sinu ootustele, võid selle 14 ööpäeva jooksul alates toote kättesaamisest tagastada.

Toodete tagastamise saatekulu on 3,90 €.

TAGASTUSBLANKETT JA TAGASTAMISE JUHISED

 RAHAKOTT JA KESKKOND KIIDAVAD

Rekkist vähekasutatud riideid ostes saad oma stiili värskendada rahakotisõbralikul viisil, tegemata järeleandmisi kvaliteedi osas. Soovime pakkuda alternatiivse võimaluse uue ostmisele ning osaleda Eesti jätkusuutlikuma tarbimiskultuuri arendamises.

Rekkist ostes annad leitud toodetele uue elu ja aitad ebavajaliku taas vajalikuks muuta!

Tellisin esimest korda

Tooted on väga head ja saatmine kiire! Aitäh!

Kliendi tagasiside

Meeletult kiire tarne!

Tooted on täiuslikud! Paremad, kui julgesin oodata! Hinna-kvaliteedi suhe on paigas! 10 punkti ka toreda sõnumi eest, mis tegi pakki avades rõõmu.

Kliendi tagasiside

Sain Marimekko Urbaani-õlakoti tõeliselt soodsalt ja see on nagu uus!

Väga rahul. Vaatan edaspidigi enne uute ostude tegemist Rekki valiku üle. 🙂 Kiire saatmine ja lihtne asjaajamine.

Kliendi tagasiside

Täpsemad ostmisjuhised leiad allolevalt lingilt.

Kui miski jäi veel küsimata, võid alati võtta ühendust meie klienditeenindusega telefonil +372 53310773, e-kirja teel aadressil klienditeenindus@rekki.ee või Facebookis.