Rekki on uus internetiteenus kasutatud brändiriiete ostjatele 

Rekki kogub kokku armastatud brändide hästi hoitud ja hoolega valitud aarded. Leia mõistliku hinnaga riideese – võidavad kõik, ka rahakott ja loodus!
Rekki pakub oma klientidele ökoloogiliselt jätkusuutlikku ostlemisviisi.

Kas Sinu kapis leidub riideid, mida Sa enam ei kasuta?

Sa pole ainus.

Globaalne riiete tootmine on viimase 15 aasta jooksul kahekordistunud, nende kasutusaeg aga tähelepanuväärselt lühenenud. Uuringute kohaselt võidakse mõningaid riideid kasutada vaid 7-10 korda, mis tähendab, et tarbijate kappidesse jääb rekordarv riideid, mida enam ei kasutata.

Kas teadsid, et eestlane toodab aastas umbes 10 kilogrammi tekstiilijäätmeid? Ringlusse jõuab sellest vaid väike osa ja ülejäänu viiakse prügimäele. 

Rekki abil võid ostelda jätkusuutlikult, anda riietele uue elu ja uusi kasutuskordi ning samal ajal vähendada riiete keskkonnakoormust.

Rekki

Rekki lugu algas Soomes Tamperes 2015. aasta sügisel ja 2019. aasta kevadel avasime internetipoe ka Eestis! Me Rekkis armastame riideid ja meie südameasi on suunata kappides olevad ebavajalikud riided ringlusse ning anda oma panus uue, jätkusuutlikuma tarbimiskultuuri arendamisse.

Suhtume kirega kasvu ja rahvusvahelistumisesse, tippklassi klienditeenindusse ning inspireerivasse ja motiveerivasse tööõhkkonda. 

Karjäär Rekkis?

Kas Sind huvitab töö riiete, internetipoe ja ringlusmajandusega? Otsime jätkuvalt uusi töötajaid meie tiimi tugevdama. Vaata vabasid töökohti saada avaldus aadressil klienditeenindus(at)rekki.ee.