Kas su kappidesse on kogunenud ebavajalikke riideid või aksessuaare, millest soovid lihtsalt ja kiirelt lahti saada? Saada need Rekkisse müümiseks. Rekki võimaldab su riietele uue elu ja sulle lihtsa müümise!

 Kuidas teenus töötab?

Milliseid tooteid saab Rekkile müüa?

Kuidas pakin ja paki saadan?

Kui palju riiete eest kasu võin saada?

KUIDAS TEENUS TÖÖTAB?

Rekkile müümine on super mugav! Sa ei pea muretsema toodete hinnastamise, pildistamise ega tootekirjelduste kirjutamise pärast – teeme selle kõik sinu eest.

1. Registreeru müüjaks

2. Vali müüdavad tooted

3. Saada riidepakk Rekkile

4. Kui oleme paki läbi vaadanud, saadame sulle hinnapakkumise e-kirja teel

5. Võid hinnapakkumise vastu võtta või sellest keelduda ja riided soovi korral tagasi saada

REGISTREERU MÜÜJAKS

Täida müügiblankett ja registreeru müüjaks. Saadame Sulle e-kirja, kui Sinu paki vastu võtta saame. 

Milliseid tooteid võin saata?

Soovime riietele kiiresti uue kodu leida, seega püüame müüki võtta selliseid tooteid, millel on kindlasti minekut. Oleme väga ranged ka toodete kvaliteedi ja seisukorra suhtes ehk et enne, kui meile riideid müüki saadad, vali ja kontrolli riided üle selle juhise abil. Nii kiindlustad selle, et sinu riietel on parem vastuvõtuprotsent ja saad nendele parema hinnapakkumise.

tame hetkel vastu sügishooaja riideid ja aksessuaare.

SEISUKORD

 • Täiesti puhtad ja plekkideta
 • Heas seisukorras
 • Ei tohi tugevalt lõhnata

AJAKOHASUS

 • Nüüdismoodi järgivad
 • Hooajalised
 • Müüvad

BRÄND

Juhis müüdavate toodete valimiseks

SAADETISE PAKKIMINE

 • Saadetiseks on 1 pakk, mis kaalub maks. 10 kg ja milles on 10–60 toodet.
 • Voldi riided ja pane need kilekotti või kottidesse ja pakendisse nii, et riided ei puutuks saatmise ajal kokku niiskusega.
 • Saatmispakendiks võib olla pappkast, korduvkasutatav kott vms. Tähtsaim on, et pakend kannataks transportimist ning riided püsiksid tervete ja puhastena.
 • Vaata pakkimisjuhiseid ka Omniva veebilehelt.
 • Märgi Rekkilt saadud pakikood ja oma nimi paki sisse.

PAKI SAATMINE

 • Vii pakk lähimasse Omniva pakiautomaati. Vali “pakiautomaadist kulleriga kätte”.
 • Tegutse vastavalt Rekkilt saadud e-kirjas olevatele juhistele ja pane pakk teele. Hoia saatmiskviitung alles. Võid paki liikumist jälgida Omniva veebilehel.
 • Kui oled Rekkilt pakikoodi saanud, võid paki ka otse Rekkisse tuua. Lepi paki toomist puudutav eelnevalt kokku klienditeenindusega telefonil +372 5331 0773 või e-posti aadressil klienditeenindus[at]rekki.ee 

MILLIST TULU VÕIN RIIETELT SAADA?

Saad hinnapakkumise e-kirja teel 14 ööpäeva jooksul alates paki Rekkisse saabumisest. Pakkumises näed toodete hinnaeritlust ja seda, millised tooted oleme oma valikusse võtnud ja millised ilmselt välja praakinud.

Toodete väljamüügihinda mõjutavad kvaliteet, müüvus ja bränd. Mida paremad need on, seda kõrgem on sinu saadav hinnapakkumine. Hinnastame tooted, tuginedes varasemale toodete müümise infole ja kogemusele kasutatud toodete järelturul.

Pakkumise summast arvestatakse maha toodete käsitlemis- ja ladustamiskulu 6,90 €. (Avamise puhul sügisel käsitlemiskulu 0 €)

MÜÜGIKONTO – sinu tooted on müügil teatud perioodi jooksul

Müügikonto abil võid Rekkis riiete müümist proovida muretult. Tooted on Sinu omad ja Rekkis müügil Sinu valitud perioodi jooksul, misjärel saad soovi korral võimalikud müümata jäänud tooted tagasi. Toodete eest saad raha siis, kui need on müüdud.

 • Maksame Sulle müüdud toodete reaalsest müügihinnast 30-80% sõltuvalt toote hinnaklassist
 • Tooted on Rekki valikus müügil vastavalt Sinu valikule kas 150 päeva.
 • Müügitulu makstakse igakuiselt ja selle suurus sõltub toodete müügiedust poes. Arveldamine toimub müügikuule järgneva kuu lõpus.
Loe MÜÜGIKONTO kohta lisaks

Müügiperiood

Müügiperioodi pikkuseks on kokku 150 päeva, mis algab sellest hetkest, kui Sa hinnapakkumise heaks kiidad. Müügiperioodi lõppemise hetk on alati viimase müügiperioodi kuu viimane päev isegi juhul, kui müügiperiood saab enne seda täis. Müügiperiood ei lõpe keset kuud, vaid tooted on meie internetipoes alati kuu lõpuni.

Müügiperioodi lõppedes eemaldatakse tooted meie internetipoe kaubavalikust ja teised kliendid ei saa neid enam osta. Kui müüdud toodete tagastusaeg on täis saanud, saadame Sinu soovi korral müümata jäänud tooted Sulle tagasi või suuname need ümbertöötlemisasutusse/heategevusse.

Pakkumine
Pakkumises näed oma Rekki internetipoes müüdavate toodete väljamüügihindade eritlust.Tooted pannakse Rekki internetipoe kodulehele üles 7 ööpäeva jooksul alates hinnapakkumise heaks kiitmisest.

Tasumine
Kui toode müüakse maha, maksame selle tõelisest müügihinnast Sulle 30-80%. Tasu suurus sõltub toote hinnaklassist nii, et see on odavamate toodete puhul 30% ja kallimate toodete puhul 80%. Rekkil on õigus toote hinda alandada maksimaalselt -30 % originaal- ehk hinnapakkumises esitatud müügihinnast. Arveldussumma arvestatakse seega toote reaalsest müügihinnast, mis on alati vähemalt pakkumises mainitud müügihind -30 %.

Müügitulude arveldamine
Arveldussummade arvestamine toimub alati müügikuule järgneva kuu lõpus. Arveldussumma jõuab Sinu arveldusarvele 2-3 tööpäeva jooksul pärast seda. Summa arvestamisel võetakse arvesse kõiki eelmise kuu jooksul müüdud tooteid, mida ei ole arveldamisel tagastatud. Koos arveldussummaga saad e-kirja teel eritluse müüdud toodete kohta ja kviitungi.

Kõigile meie toodetele kehtib 14-päevane tagastusõigus, mistõttu toimub arveldamine kuuajalise viibega (näiteks oktoobri lõppedes arveldatakse septembris toimunud müügid). Me peame olema kindlad selles, et toode on müüdud ja ostja ei ole seda 14 päeva jooksul tagasi saatnud.

Oma toodete müüki ei saa hetkel veel päriselt reaalajas jälgida, aga seda saab jälgida igakuiste müügieritluste abil. E-kirja teel tulevate arvestustega tuleb kaasa täpne eritlus selle kohta, millised tooted on arvelduskuu jooksul Rekki kaudu uue kodu leidnud. Hinnapakkumist heaks kiites on mõtet enda jaoks kas või kuvatõmmisena salvestada müüki pandavate toodete nimekiri: nii saab müügieritlusi mugavalt sellega võrrelda, et saaksid alati olla teadlik sellest, millised tooted on veel müümata.

Arveldused ja arvelduseritlused saadetakse e-kirja teel ainult siis, kui arvelduskuu jooksul on müüdud uusi tooteid. Kui e-kirja ei ole tulnud, ei ole sel kuul arveldatavat kaupa tekkinud.

Toodete tagastamine

Müügiperioodi ajal võimalikud müümata jäänud tooted võib tagastada postikulude hinnaga. Saatmise eest tekkivad transpordikulud võetakse sel juhul automaatselt maha arveldussummadest. Alternatiivina võib tooted annetada heategevusse, sel juhul arveldussummadest lisakulusid maha ei võeta. Müümata jäävate toodete käekäiku puudutav otsus tehakse juba hinnapakkumise heaks kiitmise ajal ja see on siduv. Kui aga soovid oma otsust muuta, võta sel teemal võimalikult aegsasti ühendust meie klienditeenindusega kas telefoni või e-kirja teel.

Piiratud laokapasiteedi tõttu ei saa me hinnapakkumisest välja jäänud tooteid mitme kuu jooksul kuni müügiperioodi lõpuni hoiustada. Seetõttu saadetakse hinnapakkumisest välja jäänud tooted kohe hinnapakkumise heaks kiitmisele järgneval tööpäeval tagasi tarnekulu hinnaga. Kui soovid hinnapakkumisest välja jäänud ja võimalikke müümata jäänud tooteid tagasi, arvestame transpordikulu nende mõlema eest eraldi.

Võimalike müümata jäävate toodete tagastamist alustatakse pärast viimast arveldamist, kui kõik müüdud tooted on saadud kaardistatud.Saadame müümata jäänud tooted tagasi kahe nädala jooksul pärast viimast arveldamist.

 

Kui palju riiete eest maksame?

Allpool olevast tabelist näed, millise osa toote müügihinnast Sulle maksame, kui toode Rekki internetipoes maha müüakse. 

 • alla 15 €  –  maksame 30 %
 • 15 – 29 €  –  maksame 45 %
 • 30 – 59 €  –  maksame 55 %
 • 60 – 89 €  –  maksame 65 %
 • üle 89 €  –  maksame 80 %

Näiteks: 

 • Kampsun 17 €  –  arveldamine 7,65 €
 • Teksad 32 €  –  arveldamine 17,60 €
 • Poolsaapad 45 €  –  arveldamine 24,75 €
 • Käekott 20 €  –  arveldamine 9,00 €

Pakkumisest vôetakse maha käsitluskulu 6,90€.
Toodete arveldamine kokku 52,10€

VÕID HINNAPAKKUMISE KAS VASTU VÕI SELLEST KEELDUDA:

Kui võtad meie hinnapakkumise vastu, maksame võimaliku müügitulu sinu arvele pakkumises märgitud graafiku kohaselt.

Kui soovid meie valikusse mitte sobivaid tooteid tagasi, võtame sulle makstavast summast maha nende tagasi saatmise kulu 3,90 €. Kui sa tooteid tagasi ei taha, suuname need heategevusse või ümbertöötlemiseks.

Küsime seda, mida müümata jäävate toodetega teha soovid, hinnapakkumise vastu võtmise/sellest keeldumise  ajal. Võid valida kas toodete tagastamise või selle, et tooted lähevad heategevusse. Tagasi saatmise kulu on 3,90 €.

Sul on täielik õigus meie hinnapakkumisest keelduda.

Sel juhul võime sulle tooted tagasi saata või need sinu soovi korral heategevusse suunata. Käsilemis- ja ladustamiskulu 6,90 € ja toodete tagasi saatmise kulu 3,90 € tuleb maksta enne toodete tagasi saatmist.

Ja see on kõik! On ju lihtne? Siinkohal veel mõni põhjus proovida Rekkit:

Müümine Rekkile toimub täiesti anonüümselt
Me ei avalda meile tooteid müüvate inimeste andmeid mitte kunagi mitte kuskil.

Me hoolitseme kõige eest
Sa ei pea hinnastama, sildistama, liigitama ega riietest pilte tegema.

Käitud ökoloogiliselt
Rekki abil saavad sinu riided uue elu ja samas annad ka teistele inimestele võimaluse jätkusuutlikumaks tarbimiseks.

 

REGISTREERU MÜÜJAKS