Rekki – Facebookis korraldatavate loosimiste ja kampaaniate reeglid

 

Loosimise/kampaania korraldaja

Loosimisi/kampaaniaid korraldab Rekki Oü (edasi Rekki). Facebook ei ole kuidagi seotud loosimiste/kampaaniate korraldamisega.

Loosimise tähtaeg

Loosimine algab 24.9.2019 ja lõpeb siis, kui Rekki.ee Facebook-lehekülje fännide arv ületab 1000.

Loosimisest osavõtmine

Loosimisest võtavad osa kõik Rekki.ee Facebooki lehe meeldivaks märkinud kasutajad ja meie Instagrami kontot jälgivad kasutajad.

Loosimises saavad osa võtta kõik Eestis püsivalt elavad isikud, kes on vähemalt 18-aastased ja osalevad loosimises selle juhiseid täites. Loosimisest võib osa võtta piiramatu arv kordi. Rekki Oü esindajad ja töötajad ei võta loosimisest osa.

Sobivus osalejaks

Korraldajal on õigus eemaldada võistlusest osalejad, kes püüavad võistlust väärkasutada, et tulemusi või loosimistõenäosust muuta. Võistluse korraldaja ja koostööpartnerite töötajad, kes on antud võistluse korraldamisega kokku puutunud, ei tohi loosimises osaleda.

Auhinnad

Võistluse auhindadeks on kolm (3) 20€ sooduskoodi Rekki internetipoes ostlemiseks. Kaks (2) auhinda (sooduskoodi) loositakse Rekki.ee Facebooki lehe meeldivaks märkinute vahel ja üks (1) rekki.ee Instagrami konto jälgijate vahel. Auhinnad loositakse välja kõigi võistlusest/loosimisest osa võtnute vahel 7 ööpäeva jooksul alates võistluse lõppemisest.

Võistluse korraldaja vastutab auhindade saatmiskulude kandmise eest Eestis ja võimaliku loteriimaksu tasumise eest.

Auhinda ei saa vahetada ega välja võtta rahas. Auhinnad loositakse välja vaid eraisikutele. Ettevõtted/seltsid loosimises ei osale.

Võitjat teavitatakse võidust personaalselt pärast võitja valimist ja loosimist. Võitjate nimed võidakse avalikustada loosimispäeval või pärast seda Rekki Facebooki lehel ja/või Instagrami kontol.

Kui võistluse korraldaja ei saa võitjaga ühendust 14 päeva jooksul alates võitja valimisest ja loosimisest, kaotab võitja õiguse auhinna saamiseks.

Rekki toimetab auhinnad võitjatele kätte võimalikult kiiresti peale võistluse lõppu.

Auhinnad on personaalsed, neid ei saa muuta, müüa, edasi anda ega rahaks vahetada. Kõik  auhindade vastuvõtjad ja võistlusest osa võtnud vabastavad korraldaja ja tema koostööpartnerid antud võistlusest osavõtmisel või väidetavalt antud võistlusest osavõtmisel tekkinud vigastuse või kahjustusega seotud vastutusest. Võitjatele teatatakse täpsem auhinna kättesaamise info e-kirja või kasutatud osalemiskanali erasõnumi teel (Facebook).

Osalejate andmed

Loosimise korraldaja ei kogu loosimisega seoses eraldi andmebaasi osalejate kohta mingeid andmeid. Võitja identifitseeritakse osalemiskanali kasutajakontol olevate avalike andmete põhjal.

Tehnilised häired

Korraldaja ei vasta võimalike tehniliste häirete eest.

Reeglid

Ametlikud reeglid kehtivad kõikide osavõtjate suhtes. Loosimisest osa võttes kohustuvad osalejad järgima võistluse ametlikke reegleid ja loosimise korraldaja otsuseid.

Loosimise reeglite muutmine

Rekki jätab endale õiguse võitluse reegleid mis tahes ajal muuta.