Kauaoodatud 2020 ongi käes ja varsti hakkavad kevadtuuled puhuma. Koos uue hooaja algusega tulevad ka uued ja põnevad moetrendid. Mõni uue hooaja trend on ajatu klassika ja jääb veel sadadeks aastateks püsima, mõni moetrend on julge ja mänguline.

Meie nägemuse järgi huvitavamad neist on välja toodud allpool.

 

Valge kleit

Moes on naiselikkust rõhutavad valged kleidid, materjalid võivad verieeruda: siid, šifoon, satiin, broderiitikand, organza. Kleitide mudelitest on õige see, mis sinu figuuriga kõige paremini sobib.

Troopiline muster

Inspireeritud legendaarsest Versace kleidist, mida J. Lo 2000. aastal kandis. Särtsakas troopiline muster ei jäta kedagi külmaks – meelita kevadet ja naudi erksaid värve!

Vest

Disainerid toovad kevadsuvisele moeareenile erinevate lõigetega veste. Kõige kuumem trend on 70ndates lühike vest, mida kantakse Crepe de Chine kangast avara pluusiga.

 

Läbipaistvus

Trend, mis sobib julgematele! Kindla peale minek on, kui kannad läbipaistvat kihtkihilisena alumise riide peal.

Särk

Klassikaline minimalistlik särk on tuleva hooaja must have. Kangad: puuvill, siid, viskoos. Eelista suuremat suurust ja kombineeri püstkraega kampsuniga.

Trentškot

Trench-mantel on tuleva kevade populaarsemaid moetrende. Eelista midipikkust, julgemaid värve ja kangaid.

Kõike trende saab osta meie online-poes, see on meeldiv viis sisseostude tegemiseks ja oma garderoobi uuendamiseks sõbraliku hinnaga. Šopata saab kasvõi iga päev, sest aja arvuti taha istumiseks leiab alati!

Meilt leiad laia ja pidevalt uueneva valiku kvaliteetseid ja vähekasutatud tooteid. Vaata kogu valikut meie kodulehelt: https://rekki.ee/

Ilusat talve jätku soovides,

Lena

Pilt 1: Mantel, kleit

Pilt 2:  Kleit, pluus, vest

Pilt 3:  Vest, särk