Pole saladus, et suvi on kleitide kandmise aeg. Loomulikult, kleite saab kanda aastaringselt, kuid kõige lendlevamad, lillelisemad, õhulisemad ja ilusamad on just suvekleidid. Soojad suveilmad on just kui loodud kaunite kleitide kandmiseks! Käes on suve algus ja parim aeg hankida endale suveks ideaalne kleit (või mitu). Meie valikust leiad eri stiilides ja suurustes šikke kleite, mida saad kanda pikki aastaid. Meie arvates need 9 kleiti on väärt tähelepanu:

Troopilise mustriga kleit ei ole mõeldud vaid peol käimiseks, kuigi sobib selleks ideaalselt. Kombineeri seda kontsaga rihmikute või baleriinadega. Kleiti võib kanda ka kitsa värvilise vööga.

Läbipaistvus ja pikkuste erinevus on tõeline šikk. Tikitud maksikleidiga võid minna restorani või pidulikumale üritusele. Stiliseeri kleiti madalate nahksete sandaalidega ning võta kaasa klassikaline must bleiser.

Eksimatult äratuntava Desiguali mustriga trikotaažist kleit sobib argiseks kandmiseks ning seda on ülilihtne kombineerida erinevate erksate värvidega. Sobita kleiti klassikalise teksatagiga.

 

Lendlevat prisseeritud maksikleiti on mõnus kanda niisama puhkust veetes. Usume, et see kleit pälvib palju komplimente. Kombineeri kleiti hõbedaste või kuldsete rihmikutega.

Hästi istuv ja vormi hoiav pitsiline kleit on tõepoolest midagi erilist, see sobib näiteks pulmale minekuks. Kleidi seljaosa on huvitavalt lahendatud. Stiliseeri seda kõrgete kontsakingade ja ühevärvilise käekotiga.

Linane kangas jahutab ja rahustab nahka. Meie linases midikleidis tunned ennast mõnusalt ja mugavalt. Kombineeri kleiti madalate kingade või sandaalidega.

Plisseeritud pitsiga kleidis tunned end elegantselt ning võid käia nii tööl kui ka pidulikel üritustel. Kleiti on lihtne teiste riietega sobitada. Kingade värviks võiks olla tumesinine või bordoopunane.

Südametega sametist tütarlapselik kleit on tõeline pilgupüüdja. See kleit on just õige valik tantsuklubi külastamiseks. Kõrged platvormiga kingad täiendavad kleiti suurepäraselt.

Fuksia värvi kleidi märksõnad on puhas toon ja lihtsus. Kanna koos kleidiga efektseid ehteid või kaunistustega jalatseid.

 

REKKI e-poest leiad laia ja pidevalt uueneva valiku kvaliteetseid, vähekasutatud ja kandmata tooteid. Vaata kogu valikut meie kodulehelt: https://rekki.ee/

Ilusat suve algust soovides,

Lena

Pilt 1:  Troopilise mustriga kleit, tikandiga maksikleit, värvikas kleit

Pilt 2:  Lendlev maksikleit, pitsikleit, linane kleit

Pilt 3:  Plisseeritud kleit, sametist kleit, fuksia värvi kleit