Paljude naiste jaoks ei ole koduriiete valik asi, millele tuleb liigselt mõelda ja pingutada. Tihtipeale on kombeks, kui mõni rõivas enam kodunt väljaspool käimiseks ei kõlba, jäetakse see kodus kandmiseks. Selles on teatud praktiline mõte, sest ei pea midagi uut ostma ja rõivast saab maksimaalselt kasutada. Arvatakse, et nagunii kodus suurt keegi ei näe ja mõttekam on investeerida korralikesse riietesse, millega võib tööle või peole minna.

Tegelikult aga riietuda tuleb kõigepealt enda jaoks, mitte teiste jaoks. Koduriided ongi ainult meie jaoks ja meile kõige lähemal, need näitavad, kuidas me määratleme ennast asjade kaudu ja tasub küll iseenda jaoks pisut pingutada.

Kodused riided ja nende seisukord näitavad seda, kuidas inimene endasse suhtub. Aukude ja plekkidega dressikas kuulub kindlasti prügikasti. Kodus kandmiseks peaksid olema mugavad ja toredad riided, millega vajadusel võib ka poodi joosta.

Mõned nipid koduriiete valimiseks:

Vali värvid, mis omavahel kokku sobivad, nii näed alati stiilne välja. Luba endale looduslikku luksust: villa, kašmiiri, lina ja siidi. Mustrid võiksid olla rahulikumad ja lõiked lihtsamad, nii ei väsi koduriietest kiiresti.

Oversized lahtine kardigan on lihtsalt asendamatu, kuna seda on mugav ükskõik millistele riietele peale panna. Pükstest on väga mugavad ja kihvtid laiad kootud mudelid nahasõbralikest materjalidest, nagu näiteks meriinovill või puuvill.

 

Kui Sulle meeldivad lendlevad kleidid ja seelikud, vali mugavaid laiu mudeleid, nii näed ka kodus ilus välja. Kindlasti peaks koduriiete kollektsioonis olema ka soe hommikumantel, mugavad retuusid, põlvikud ja mõnusad mustrilised sokid. Keskkonnasõbraliku mõtteviisi kohaselt võiks vajalikud ja kvaliteetsed koduriided leida teise ringi poest väga sõbralike hindadega.

 

 

Rekkilt leiad suure ja pidevalt uueneva valiku kvaliteetseid, vähekasutatud ja kandmata tooteid. Vaata kogu valikut meie kodulehelt: https://rekki.ee/

Ilusat kevade jätku soovides,

Lena

Pilt 1:  Püksid, pusa, sussid

Pilt 2:  Pusa, seelik, plätud

Pilt 3:  Topp, lühikesed püksid, kardigan