Sinu riidekapis on palju riideid, aga pole mitte midagi selga panna? Või pigem pole midagi sellist, mida just tahaks selga panna? Kauaoodatud kevad on nüüd käes ja on aeg riidekappe tuulutada ja oma garderoobi soojemateks päevadeks ette valmistada. Ära lükka koristamist edasi, meie nippide abil saad oma riidekapi kiiresti korda saada ja funktsionaalseks muuta.

 

 

  • Ära tee puhastust osade kaupa, võta piisavalt aega riidekapi koristamiseks.
  • Tõmba kapist absoluutselt kõik riided, tühjenda riiulid ja sahtlid. Puhasta kapp seestpoolt, nii alustad täiesti puhtalt lehelt.
  • Kui kapp on tühi ja puhas, siis võib riideesemeid sorteerida. Kõigepealt otsi talveriideid, mis lähevad kevad-suvehooajaks peitu. Sorteeri kõik riideesemed eraldi hunnikutesse, näiteks kõik seelikud lähevad ühte hunnikusse ja jakid teise.

 

 

  • Kõige raskem on otsustada, mis jääb alles ja mis läheb ringlusse. Jäta vaid need rõivad, jalatsid ja aksessuaarid, mida hea meelega kannad ja armastad. Basic-asjadest ei tasu kunagi loobuda, kuna need on moes igal hooajal. Riidekapis olevad riided peavad olema mugavad, praktilised ja mitmekülgsed. Tähtis on Sinu hetkestiil ja rõivad, mida sobib kanda erinevatel sündmustel.

 

 

  • Ühesuguste riidepuude ja hoiukarpidega näeb riidekapp palju korralikum välja.
  • Hea reegel: raskemad ja pikemad rõivad vasakule poole – kergemad ja lühemad paremale.
  • Kui mõni riideese teeb Sind õnnelikuks, jäta see kindlasti endale ja kanna uuel hooajal.

Neid riideid, mida enam kanda ei soovi, võib meile Rekkisse müüki saata. Hoolitseme selle eest, et nad uue kodu leiaksid.

Meie e-poest leiad laia ja pidevalt uueneva valiku kvaliteetseid ja vähekasutatud tooteid. Vaata kogu valikut meie kodulehelt: https://rekki.ee/

Ilusat kevadet!

Lena