Eestis on palju andekaid ja professionaalseid moedisainereid, kellelt saab palju erilisemaid ning südamega valminud esemeid. Eesti moebrändide üldine joon on põhja­maine minimalistlikkus, lihtsus, loogilisus ja jätkusuutlik mõtteviis. Kodumaisete disainerite edukuse võtmeks võib nimetada kõrget kvaliteeti, unikaalsust ja piiratud kättesaadavust.

Minimalistlikus stiilis mudelid sobivad erinevatesse keskkondadesse ja ainult kingi vahetades või näiteks aksessuaaridega mängides, saab välimuse muuta pidulikumaks või vastavalt oma vajadustele – igapäevasemaks.

Hetkel on meie e-poes esindatud neli kodumaist moebrändi:

Monton

Eesti kõige suurem bränd on tänaseks hetkeks Monton ning see on ka Eesti kõige edukam moebränd maailmas, Monton on müügil 18 riigis. Moebränd on loodud tarbijale, kes hoolib isikupärastest detailidest ja põnevast disainistist.

 

Ivo Nikkolo

Ivo Nikkolo on Eesti moelooja ja kunstnik. Kaubamärk sai alguse 1990ndatel. Moebränd on sobilik kõige nõudlikumale moegurmaanile, kes hindab originaalset disaini, elegantsust, klassikat, kalleid ja kvaliteetseid materjale ning laitmatut kvaliteeti.

Kadri Kruus

Aksessuaaridisainer Kadri Kruus ühendab oma loomingus kvaliteeti, meistrioskuste ajaloopärandit, funktsionaalsust ja innovatiivseid vorme. Disainer lähtub oma loomingus põhimõttest, et materjal tervikuna peab saama kasutatud, mõned kollektsioonid on valminud nahajääkidest ja -näidistest.

 

 

Varkki

Moebrändi looja on Jaana Varkki. Varkki väikesetiraazilised kollektsioonid on minimalistlikud ning hästi äratuntava käekirjaga, mida iseloomustab mäng lõikekonstruktsioonide ja detailidega. Varkki brändi rõivad ei ole tänapäeva kiirmoebrändidega võrreldavas hinnaklassis, need on nn aeglase moe esemed, mis saavad ajapikku sinu usaldusväärseteks sõpradeks.

Kodumaisete moebrändite tooteid saab osta meie e-poest sõbralike hindadega. 

Rekkilt leiad laia ja pidevalt uueneva valiku kvaliteetseid ja vähekasutatud tooteid. Vaata kogu valikut meie kodulehelt: https://rekki.ee/

Ilusat talve jätku soovides,

Lena

Pilt 1:  Mantel, kott, seelik

Pilt 2:  Mantel, kleit

Pilt 3:  Kleit, topp