Meil kõigil on omad moe- ja stiilieelistused: ühe jaoks on äärmiselt tähtis riietes eriti hea välja näha, teine ei järgi moesuundi ja paneb rõhku mugavusele jne. Moevalikute tegemisel mängib olulist rolli elutempo ja oma kehatüübi tundmine. Me ei julge tihtipeale proovida uusi, teises stiilis riideesemeid ja eelistame kindla peale minekut. See tähendab seda, et valime pidevalt ühe ja sama baaslõikega riideid, väljumata oma stiili piiridest. Näiteks, kui teksad on kulunud või välja veninud, ostame täpselt samasuguse lõikega uue paari, kui valge särk ei ole enam valge, asendame selle uuega. Meil on riiete ostmiseks justkui teatud valem: teksad + kampsun + tossud, ka värvivalik püsib aastate jooksul sama. Selline mudel näib ju üsna igav?

Tänapäeval ei pea moesuundasid püüdlikult jälgima – need jõuavad Sinuni tänavatel, internetis ja reklaamides. Nii tekib inimestes soov oma garderoob üle vaadata ja sinna midagi täiesti uut lisada, ent millegi harjumatu ja kõrgehinnalise ostmine on päris riskantne. Teise ringi mood pakub siinkohal abikäe ja annab valikuvabaduse: meie e-poest leiad alati parima variandi oma garderoobi viimistlemiseks.

Meilt leiad laia ja pidevalt uueneva valiku heas korras ja vähekasutatud brändiriideid. Vaata kogu valikut meie kodulehelt: https://rekki.ee/

Ilusat suve soovides, Jelena 🙂