Suvi on imeline aeg, mil kantakse ilusad kleidid, lendlevad seelikud, tuunikad ja lühikesed püksid, et soojade ilmadega tunda end stiilselt ja mugavalt. Just suvel toimuvad erinevad meeleolukad sündmused, näiteks lõpupeod, pulmad, koosviibimised ja suvepeod. Selleks, et look näeks äge välja, piisab mõne moenipi teadmisest:

Vali kleit, mis kõige paremini rõhutab Sinu parimaid külgi. Kui Sulle meeldib värvide ja mustritega eksperementeerida, proovi selle hooaja trendikamaid värve: sirelililla, koralloranž, päikesekollane ja beebisinine. Mustritest on kõige moodsamad täpid, triibud, julged ja metsikud loomamustrid. Oma “õige” kleidiga naudid tähelepanu keskpunktiks olemist.

Pidulikuma sündmuse puhuks võid kindlasti valida elegantsed kõrge kontsaga kingad, kuid julgem võib katsetada tossupaariga. Nipp, mida tasub meeles pidada: mida laiem konts, seda mugavam king.

Olulist rolli mängivad aksessuaarid. Suve pidulikud sündmused on suurepärane võimalus selleks, et kanda kõige säravamaid ehteid! Reegel on lihtne: vähem on rohkem. Selle asemel, et endale sättida mitu erinevat aksessuaare, vali üks kõige säravam ehe, näiteks suured kõrvarõngad või käevõru.

Taaskasutus ja teise ringi mood on tänapäeval trend. Kui Sulle ületarbimie ei meeldi ja tahad leida midagi tõeliselt huvitavat, kvaliteetset ja väärilist, sirvi REKKI valikut ja leia toredaid esemeid! Uut kaupa lisandub pidevalt.

Ilusat suve soovides,

Jelena

 

Pilt 1: Kleit, kingad, kott

Pilt 2: Kleit, kingad, kott

Pilt 3: Kleit, kingad, kott