Teksad on kõige populaarsemaid rõivaliike kaasaegses maailmas nii naistele kui ka meestele, pole ka imestada, kuna need sobivad kandmiseks tööl ja vabal ajal. Teksapüksid on baasgarderoobi asendamatu osa. Igaüks teab, et perfektselt istuvaid teksapükse on keeruline leida: poodides on nii palju erinevaid mudeleid, tegumoode ja värve. Kuidas leida endale ideaalselt istuv teksapaar, millega saab käia päevast päeva?

Meie lihtsate nippidega leiad endale suurepärased teksapüksid.

 

Eelista venivaid teksapükse

Tänapäeval enamik teksapükstest sisaldab elastaani, tavapärane reksariie sisaldab 98% puuvilla ja 2% elastaani, kuid see võib loomulikult varieeruda. Pükste puhul, mida sa plaanid päevast päeva kandma hakata, on venivus hästi oluline. Mugavad teksapüksid lasevad liigutada ja istuvad jalas hästi.

Jälgi teksade taskuid

Pööra kindlasti tähelepanu teksade tagataskutele, need ei tohi olla liiga piklikud, laiad ja allapoole õmmeldud. Kui teksade tagataskud on väga väikesed või üksteisest väga kaugel, jätavad nad visuaalselt täidlasema mulje.

Osta suurus väiksem

Kui kahtled, kumba suurust valida, siis eelista pigem väiksemat suurust, sest teksad venivad. Kui oled teksad jalga tõmmanud, tee nn „kahe sõrme test“, mis tähendab seda, et pükste ja keha vahele võiks mahtuda vaid kaks sõrme.

Unusta kehatüübid

Erinevate kehatüüpide kohta on palju infot, kuid tuleb keskenduda hoopis kohtadele ja olukordadele, kus teksapükse kanda soovitakse. Sirged klassikalised ja veidi venivad teksad sobivad peaaegu kõikjal kandmiseks ja neid on imelihtne teiste rõivastega kombineerida.

Vali värv

Kui valid tumedate ja heledate pükste vahel, vali tumedamad, kuna neid saad kanda nii tööl kui õhtul välja minnes. Kvaliteetseid ühevärvilisi teksapükse on lihtne vastavalt olukorrale ümber mängida.

 

Meilt leiad laia ja pidevalt uueneva valiku kvaliteetseid ja vähekasutatud teksaseid. Vaata kogu valikut meie kodulehelt: https://rekki.ee/

Ilusat talve algust soovides,

Lena

Pilt 1: Teksad, teksad

Pilt 2:  Teksad, teksad

Pilt 3:  Teksad, teksad