Kas soovid oma välimusele energiat ja vürtsi juurde lisada? Nimelt aksessuaarid on need, mis teevad välimuse palju efektsemaks ja stiilsemaks. Hoolikalt valitud aksessuaarid võivad ka tavalise ja tagasihoidliku outfiti peadpööritavalt trendikaks muuta, lisades isikupära ja viimase lihvi! Ehted ja aksessuuaarid on loodud selleks, et meie riietele unikaalsust lisada. Selleks, et teha õige valiku, vaatame lähemalt, millised on sügis-talvise hooaja kõige aktuaalsemad moetrendid.

 

Villased sallid ja rätikud

Sallid ja rätikud on toredad saatjad igal hooajal. Moodsaid ja kvaliteetseid salle ja rätikuid on saadaval poodides ääretult palju. Nende hulgast võib igaüks valida endale just talle sobivad mustrid ja värvid, mida kandes end mugavalt tunda. Klassikalised ruudulised, triibulised, lillelised mustrid annavad ühevärvilisele riietusele fantastilise viimase lihvi. Kvaliteetne sall või rätik mõjub ehtena. Selle hooaja nipp: õlgu kattev efektne õlasall, mida võib kanda vesti, jaki või mantli peal.

Beeži värvi aksessuaarid

Beež on sügis/talve hooaja kõige olulisem värv ja iga moeteadlik naine peaks sellist värvi endale muretsema. Vali endale sobivas toonis beež, sooja või külma alatooniga, nii võid olla kindel, et astud sügismoega ühte sammu!

Suuremad kotid

Moodi tungivad suured, mahukad ja elegantsed kotid. Kott peegeldab kõigepealt meie elustiili ja vajadusi, selle hooaja käekott mahutab kõike vajalikku (ja ebavajalikku) alates rahakotist ja võtmetest ning lõpetades sülearvutiga. Kott ei pea olema ilmtingimata must: sügis-talvel on soovitatav valida beeži, pruuni, halli, tumesinise või lilla tooni vahel.

Mustrid

Lisaks avarale vormile on moes ka erinevad mustrid: looma-, lille-, paysley-, argyle- ja kõikvõimalikud geomeetrilised mustrid. Need, kes loomamustreid ei armasta, võivad valiku teha hoopis ruutude või triipude hulgast.

Vööd

Efektsed värvilised vööd on taas tagasi moes! Vöö võib tõmmata kampsuni, kardigani, bleiseri, mantli ja loomulikult ka kleidi peale. Peamiselt on aga trendikas kanda vööd kõrge pihaosaga pükste/teksade peal nii, et ülaosa seda ei varjutaks. 

Meilt leiad laia ja pidevalt uueneva valiku kvaliteetseid ja vähekasutatud brändiriideid. Vaata kogu valikut meie kodulehelt: https://rekki.ee/

Ilusat ja päikeselist sügist soovides,

Lena

Pilt 1: Sall, kott

Pilt 2: Sall, kott

Pilt 3: Vöö, vöö, sall