Jagame lihtsaid nippe, kuidas stiilne välja näha:

1. Investeeri kvaliteetsesse pintsakusse, see annab võimaluse oma stiili ja välimusega mängida. Vali kvaliteetset kangast ja jälgi istuvust. Kanna seda teksade, kleidi, seeliku, pükste ja palju muuga.

2. Kanna puuvillaseid triiksärke. Triiksärk on lausa geniaalne riideese, mis sobib nii päeval kui ka õhtul kandmiseks ja mida on imelihtne teiste riietega kombineerida. Mängi mustritega!

3. Leia endale ideaalsed teksad. Õiged teksad peavad olema lihtsad, mugavad, kvaliteetsed ning sobiva pikkusega.

4. Kanna salli igal aastaajal, sest sall on aegumatu stiilielement. Kombineeri erinevaid salle triiksärgi, kardigani, kampsuni ja kleidiga.

5. Värvikas kott muudav välimuse efektseks, ära karda julgeid värve kanda! Must on küll klassika, kuid jätame seda sügistalveks.

6. Soeta endale stiilsed tossud. Mehelikult massiivsed tossud on üks tõhusamaid viise sel hooajal oma välimust viimistleda. Kombineeri midiseeliku ja bleiseriga ning oledki kõige stiilsem!

7. Mõtle keskkonnasõbralikult, eelista taaskasutust. Tänapäeval taaskasutus ei tähenda enam rahapuudust, vaid hoopis vastupidi: paljud inimesed lihtsalt ei taha riideesemetele suuri summasid kulutada, eelistades näiteks reisimist.

Meilt leiad laia ja pidevalt uueneva valiku kvaliteetseid ja vähekasutatud brändiriideid. Vaata kogu valikut meie kodulehelt: https://rekki.ee/

Ilusat suve soovides,

Jelena

Pilt 1: Särk, teksad, tennised

Pilt 2: Kott, sall, särk

Pilt 3: Pintsak, särk, tossud